Find adidas torsion discount nike air max 2016 Foamposites Nike ID adidas stan smith sneakers for women Joe's New Balance Outlet Y-3 Designer shoes for men Cheap Nike Air Max 2016 Trainer Shos On Sale zoom vapor air jordan 3 Shop 2016 New Released Adidas Ultra Boost Shoes Cheap Wholesale Adidas Nike Men's Air Max Tailwind 8 Running Sneakers adidas ultra boost uncaged Nike Free Run Women eBay Nike Grey Internationalist adidas yeezy boost 350 Yeezy Boost 350 for Sale Cheap NIKE Air Huarache Run Shoes Black Nike Air Huarache Womens Authentic UA Stephen Curry Height asics gel lyte Shoes at 6pm

Öncelikle sevgi ve saygılarımı sunarım‿br>
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Uluslararası Göller Andezit ve Sevgi Çiçeği Şenlikleri’nin bu yıl 11'incisi tüm halkımızın katılımı ile gerçekleştirilecektir.
 

Sürekli söylediğim bir şey var. Biz Gölbaşı Ailesiyiz. Hep birlikte birçok güzellikleri ve başarıları gerçekleştirebiliriz. Yerel yönetim olarak bizler bu başarı ve güzelliklerin gerçekleşmesinde sorumluluk sahibi olduğumuz kadar, saygıdeğer halkımızla da paylaşmanın gururunu yaşıyorum.
 

Önemli olan yaşadığımız bölgeye hizmetin en iyi şekilde yapılmasıdır. Bu hizmetleri yaparken hep birlikte yönetmenin bir örneğini de bu şenliğimizde oluşan koordinasyon kurulu  ile görmekteyiz.
Şenliğimizin her aşamasında emeği olan ve şenliğimize katılarak heyecan oluşturacak olan sayın halkımıza şimdiden teşekkür eder, saygılar sunarım.

Şenliğimize tüm halkımız davetlidir.

FATİH DURUAY

Gölbaşı Belediye Başkanı

 

 

ŞENLİKTEN SON HABERLER

cheap nfl jerseys china cheap nfl jerseys free shipping wholesale nfl jerseys china wholesale jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping cheap nfl jerseys for sale cheap jerseys free shipping wholesale nfl jerseys from china cheap nfl jerseys sale cheap nike nfl jerseys china wholesale jerseys free shipping cheap nfl jerseys wholesale wholesale nfl jerseys online cheap nfl jerseys wholesale china jerseys wholesale cheap coach handbags outlet authentic designer handbags cheap coach handbags outlet cheap coach purses outlet discount coach bags coach bags sale coach purse outlet cheap real coach purses coach handbags sale online coach purse outlet michael kors outlet online store cheap michael kors bags cheap michael kors purse michael kors factory outlet online cheap michael kors handbags cheap michael kors purses michael kors bags outlet online cheap michael kors purse michael kors handbags discount

     GÖLBAŞI ŞENLİĞİ SİBEL CAN'LA SONA ERDİ..

     SES YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLER BELLİ OLDU

     FOTOĞRAF YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLER

     FOTOĞRAFLARI SERGİLENMEYE DEĞER GÖRÜLEN YARIŞMACI LİSTESİ

     SES YARIŞMASI FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU

     YARIŞMA ŞARTNAMELERİ SİTEMİZDE...

     ŞENLİĞİMİZE DAVETLİSİNİZ…

Haber Detayları-->